| Weight | 1.6 |
| Colour | Noir |
| Material | Acier, ABS |
| Dimensions | 183 x 11 x 9 cm |
| Length | 183 |
| Width | 11 |
| Height | 9 |
| Other | Tringle extensible 183 à 365 cm - Diamètre 2,5 cm |
Apportez une note élégante à vos fenêtres avec la tringle Bolas d’Umbra, extensible de 183 à 365 cm. En acier solide avec embouts sphériques classiques, elle s’intègre à tous les styles. Sa finition éco-responsable réduit de 85 % l’impact environnemental. Adaptée aux rideaux légers à moyens, elle s’ajuste facilement et s’installe simplement grâce au kit fourni.
| Weight | 1.6 |
| Colour | Noir |
| Material | Acier, ABS |
| Dimensions | 183 x 11 x 9 cm |
| Length | 183 |
| Width | 11 |
| Height | 9 |
| Other | Tringle extensible 183 à 365 cm - Diamètre 2,5 cm |
Lilis loves pretty things for happy homes, so for all your decorating projects, Lilis offers you its collections of design objets and trendy item, lighting, tableware, stationery from the best brands and designers: Ferm living Serax menu Northern ... A quality products selection, designed with noble materials and created for famous editors but also made with passion by our talented artisans partners.
All right reserved - LILI'S 2020
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
All right reserved - LILI'S 2020