| Weight | 0.470 |
| Content | Vis de fixation assorties et chevilles incluses |
| Direction for use | Charge maximale 18 kg |
| Material | Steel |
| Dimensions | Lenght 40 cm, Width 10 cm, Height 3 cm, Edges height 1,2 cm |
| Length | 40 |
| Width | 10 |
| Height | 3 |
Assert your style with these metal wall shelves Rive 10x40 cm featuring clean lines and subtle edges, perfect for keeping books and decorative objects securely in place. Available in multiple sizes, they allow you to create personalized compositions, whether graphic or minimalist.
Offered in several colors, they blend effortlessly into your interior. Each shelf comes with screws matching the shelf color and wall plugs included for a simple and neat installation.
| Weight | 0.470 |
| Content | Vis de fixation assorties et chevilles incluses |
| Direction for use | Charge maximale 18 kg |
| Material | Steel |
| Dimensions | Lenght 40 cm, Width 10 cm, Height 3 cm, Edges height 1,2 cm |
| Length | 40 |
| Width | 10 |
| Height | 3 |
| Numéro IDU | FR032665_10YWTQ |
Lilis loves pretty things for happy homes, so for all your decorating projects, Lilis offers you its collections of design objets and trendy item, lighting, tableware, stationery from the best brands and designers: Ferm living Serax menu Northern ... A quality products selection, designed with noble materials and created for famous editors but also made with passion by our talented artisans partners.
All right reserved - LILI'S 2020
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
All right reserved - LILI'S 2020